Football Master 2018

Football Master, dünyanın en iyi futbol takımınızı kurmanız konusunda yanınızda olacak.
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 190.96 MB
  • Sürüm 4.4.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Gala Sports Technology Limited
Football Master 2018 indir; Dünyanın en güçlü futbol takımını kurmak için araştırmalara başlayın ve sonunda yıldız gibi parlamanın keyfini çıkarın.

Rüya gibi bir futbol takımı kurarak yönetmek için Football Master mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Dünyanın en güçlü futbol takımını kurmak için araştırmalara başlayın ve sonunda yıldız gibi parlamanın keyfini çıkarın. Gerçek hayatta da futbola düşkünseniz Football Master mobil oyununa bayılacaksınız. Güzel oyunun sürekli değişen ve gelişen formatı için futbol becerilerinizi açığa çıkarın.

Football Master, en yenilikçi, ilgi çekici ve yoğun çevrimiçi futbol yönetim oyunudur. İzcilik, eğitim, inşa etme, heyecan verici gerçek zamanlı turnuvalar ve dünya liglerine katılarak, kişisel kulübünüzü sıfırdan dünya klasman şampiyonluğuna kadar geliştirerek efsanevi bir futbol menajeri olarak yaratıcılığınızı gösterin. Bu muhteşem oyunda sizi durduran hiç bir şey olmayacak. Tek sınır hayal gücünüz. Siz isteyen ve olsun. Hayal gücünüzün sınırlarını zorlayarak en gelişmiş futbol takımını oluşturabilirsiniz.

Mobil cihazlarınız için özel olarak hazırlanmış bu yılın lider futbol menajeri oyununu ücretsiz olarak indirin ve oynayın. Şimdi her yerde, her zaman canlı futbol oyunu için hazır olun. Sınırsız mücadele ve zorlu karşılaşmalar sayesinde akıllı cihazınızda eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz. Futbol öncüsü FIFPro'nun resmi lisansları ile Avrupa'daki önde gelen kulüplerle birlikte, artık popüler grevcileri, kanatlıları, tam arkaları ve kaleciler kendi takımınıza transfer edebilirsiniz. Stratejik zekanız doğrultusunda hareket edeceğiniz bu gelişmiş futbol oyununda sizi büyük turnuvalar bekliyor olacak.

Bunları kazanmak için doğru zamanda doğru oyuncuya yatırım yapmanız gerekiyor. Kazandığınız parayı iki katına çıkarmak için stratejik yönetici kabiliyetinizi kullanacaksınız. Kendi kulübünüzü kişiselleştirmek için resmi kulüp markaları kazanabilir ve tüm takımınızı en son ürünler ile donatabilirsiniz. Gelişmiş seçenekleri ile kişiselleştirme taktiklerini uygulamanıza izin ve bu heyecan verici futbol menajerliği oyununda durmak yok, daima maç kazanacak ve zirveye oturmaya çalışacaksınız. Bu sebeple futbolcularınızı sıkı bir eğitim sürecinden geçirmeniz gerekiyor.

Çünkü rakipleriniz son derece profesyonel ve sizin de bu düzeyde hareket etmeniz gerekiyor. Tüm futbol aksiyonu, kusursuz beceriler, heyecan verici hedefler ve en gerçekçi geçitler ile akıllı cihazınızda pürüzsüz bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Kazanmak için rakip takımları yeşil sahada alt etmeniz gerekiyor. Küresel futbol karşılaşmalarında birinci sırada yer almaya çalışacaksınız. Başarı puanlarını topladıkça takımınızı geliştirecek ürünleri satın alabilirsiniz.

Gelişmiş oyun ögeleri, yüksek kaliteli görsel efektler ve daha bir çok özelik ile oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Football Master mobil oyununda sizi zorlu karşılaşmalar bekliyor. Her birinde başarılı olarak rakip rakımın puanlarını ele geçireceksiniz. Oyuna sahip olarak dünyanın dört bir yanından diğer yöneticilere meydan okuyabilir ve heyecan verici ödüller kazanabilirsiniz. En iyisi olmak için her zaman daha başarılı olmaya yönelik hamleler yapın. Kazanmak ve gelişim göstermek için oyunu kendi kurallarınıza göre oynayarak ilerleme kat edin.

Football Master 2018 indir